Świeto Latawca za nami!

W sobotę, 14 wrzesnia, w Woli Suchożebrskiej odbyło się święto Latawca przygotowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Suchożebrach oraz mieszkańców wsi Wola Suchożebrska. Do pomocy w organizacji włączyła się także Ochotnicza Straż Pożarna z Woli oraz lokalni przedsiębiorcy.

Główną atrakcją spotkania był konkurs na „Najpiękniejszy latawiec”, w którym wzięło udział dwudziestu uczestników z gminy Suchożebry. W skład komisji konkursowej weszli przedstawiciele Siedleckiej Grupy Modelarskiej – Marek Próchniak, Janusz Koczkodaj, Mirosław Woźniak, Piotr Szadura, którzy zaprezentowali tak?e swoje modele samolotów podczas zorganizowanej w tym dniu wystawy.

Na scenie w części artystycznej zaprezentowali się: zespół MagneZ działający przy GOK w Suchożebrach, grupa śpiewacza „Chodów” działająca przy GOK w Siedlcach oraz mogliśmy podziwiać solistkę Korneli? Woźniak w tańcu nowoczesnym. Ponadto na wszystkich czekał pyszny poczęstunek przygotowany przez mieszkańców Woli Suchozebrskiej.

Zapraszamy do obejrzenia galerii i zapraszamy niebawem na kolejne wydarzenia.