mgr Aneta Wyżywniak

Gminny Ośrodek Kultury to strefa spotkań pasjonatów, twórców, artystów i wszystkich tych, którzy chcą obcować z drugim człowiekiem i twórczo spędzać czas. To przede wszystkim miejsce integracji lokalnej społeczności, gdzie będą tworzyły się więzi towarzyskie. Miejsce, które umożliwia realizacje pomysłów wysuniętych przez mieszkańców.

Wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców stworzyliśmy niezwykły klimat, łączący w sobie nie tylko kulturę, ale też przyjazną, pełną ciepła atmosferę.

Łączymy pokolenia, rozwijamy pasje, szlifujemy talenty i z każdym dniem mamy coraz więcej energii, aby dzielić się nią z innymi.

Chcemy, aby każdy znalazł u nas coś dla siebie, dlatego współpracujemy z licznymi organizacjami, firmami i instytucjami.

Instruktor

mgr Magdalena Gotowicka