Warning: Declaration of BootstrapNavMenuWalker::start_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth = 0, $args = Array) in /wp-content/themes/GOK_THEME/functions.php on line 0
O nas | GOK Suchożebry

GOK Suchożebry - O NAS

Witamy na stronie nowo powstałego Gminnego Ośrodka Kultury, który ma swoją siedzibę w lokalu przy ulicy A.Ogińskiej 11 w Suchożebrach. Przedmiotem działania Gminnego Ośrodka Kultury w Suchożebrach jest wykonywanie zadań gminy w zakresie organizowania działalności kulturalnej, zaspokajania potrzeb oświatowych i informacyjnych ogółu mieszkańców oraz uczestniczenie w upowszechnianiu wiedzy i kultury na terenie Gminy Suchożebry z uwzględnieniem działań promocyjnych. Szczegółowy zakres działalności Ośrodka określa Statut.
Rozstrzygnięcie nadzorcze
Sprawozdanie z działalnosci GOK za 2016r.

Informacja z wykonania planu finansowego za rok 2016