Gminny Dzień Seniora

17 października w świetlicy wiejskiej w Przygodach odbył się III Gminny Dzień Seniora.
Tego dnia również  przebywaliśmy wspólne z dwunastoma parami jubileusz 50 i 60 lecia pożycia małżeńskiego
Życzenia parom złożyli: sekretarz Gminy Suchożebry – Agnieszka Rawa, która wręczyła medale i gratulacje od prezydenta RP, przewodniczący Rady Gminy – Bogdan Wysocki, który ufundował dla jubilatów tort oraz dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Suchożebrach – Dorota Todorska i dzielnicowy – Jacek Mędza, który obok życzę wygłosił prelekcję na temat zagrożeń i przestępstw dotykających osoby starsze.
Po uroczystych życzeniach, prelekcji, wystąpił zespołu Babie Lato, działającym przy GOK w Suchożebrach oraz słodkim poczęstunku, goście zostali zaproszeni do udziału w wieczorze muzyczno-kabaretowym zorganizowanym przez Powiatowe Stowarzyszenie Animatorów Lokalnych w Łosicach w ramach projektu „Pora na Seniora” wspófinansowanym ze środków Gminy Suchożebry w ramach współpracy Gminy Suchożebry ze stowarzyszeniami.
Na wieczorze wystąpi kabaret „Łzy Sołtysa” działający przy Gminnym Ośrodku Kultury w Sarnakach, zespół „Ulibabki” z Gminnego Ośrodka Kultury w Zbuczynie oraz Babie Lato z Gminnego Ośrodka Kultury w Suchożebrach. ?