DOM KULTURY + Inicjatywy lokalne 2021 – ankieta

Pamiętacie, jak ostatnio wspominaliśmy Wam na fb o tym, że udało nam się dostać do programu „Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2021” ? Jeśli zapomnieliście, to w ramach krótkiej przypominajki powiemy, że zaczęliśmy badania „kondycji kulturalnej” naszej gminy…🙃 Jest pandemia, która zrujnowała wiele naszych planów, ale wierzymy i robimy wszystko, abyśmy mogli wrócić do tych dobrodziejstw, które zaczęły kwitnąć na naszym terenie i aby było ich coraz więcej! Dlatego, mając na uwadze Wasze dobro i potrzeby, zwracamy się z prośbą o wypełnienie ankiety, przygotowanej przez badaczy z Fundacji Obserwatorium, która pomoże stworzyć raport i zaplanować działania poprawiające kulturalną i społeczną kondycję naszej gminy! Proszę wypełnij ankietę klikając link: ➡️https://tiny.pl/rs6qn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.