Drugi Gminny Dzień Dziecka

W poniedziałek, 3 czerwca, na parkingu przy Urzędzie Gminy odbył się po raz drugi Gminny Dzień Dziecka zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Suchożebrach, Ochotniczą Strażą Pożarną w Suchożebrach oraz Gminę Suchożebry.
Pogoda dopisała uśmiechnięci uczestnicy chętnie angażowali się w przygotowane atrakcje.
Podczas imprezy Wójt Gminy Suchożebry – Tomasz Starzewski wręczył nagrody laureatom wielkanocnych konkursów organizowanych przez GOK.
Chętni mogli przypomnieć sobie zasady poruszania się jednośladem dzięki miasteczku znaków drogowych @WojewódzkiOśrodekRuchuDrogowegowSiedlcach, który przywiózł ze sobą także alkogogle i narkogogle. Na najmłodszych czekała mobilna sala zabaw w autobusie, spotkanie z Kicią Kocią oraz gry i zabawy z animatorami AnimekBus.
Każdy mógł się poczęstować bezpłatnie watę cukrową oraz popcornem. Wszyscy świetnie się zintegrowali.
W trakcie trwania imprezy, przy stoisku promocyjnym GBP w Krześlinie rodzice mogli zapisać swoje pociechy do programu realizowanego w bibliotece „Mała książka – wielki człowiek”.
Dzięki naszym niezawodnym strażakom z OSP w Suchożebrach, każdy mógł poczuć się jak prawdziwy strażak, a także przypomnieć sobie podstawy pierwszej pomocy. Oczywiście w tak ciepły dzień nie mogło zabraknąć kurtyny wodnej.
Cieszymy się, że mamy wsparcie w Naszych Wolontariuszach, którzy są niezawodni i zawsze służą pomocą.
Dziękujemy wszystkim za liczne przybycie. Do zobaczenia na kolejnych imprezach!