Mobilna wystawa Naukobus w Suchożebrach

8 lipca w ramach Wakacji z GOK-iem, na hali sportowej ZSP w Suchożebrach mieliśmy okazję skorzystać z atrakcji jakie kryją interaktywne wystawy Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Naukobus to wystawa pełna angażujących, interaktywnych eksponatów. Odwiedzający mogli przy nich swobodnie eksperymentować i dyskutować z edukatorami CNK.

To kolejna, na zaproszenie Gminnego Ośrodka Kultury w Suchożebrach, wizyta Centrum Nauki Kopernik na naszym terenie.

Dziękujemy Centrum Nauki Kopernik, że mieliśmy okazję Was gościć , z Wami poznawanie świata nauki nigdy nie jest nudne .
Dziękujemy za pomoc w sprawnym przygotowaniu przedsięwzięcia niezawodnym strażakom OSP w Suchożebrach oraz ZSP w Suchożebrach za udostępnienie hali sportowej.