Andrzejki na sportowo!

29 listopada br. WLKS Nowe Iganie zorganizował dla mieszkańców gminy Suchożebry Sportowe Andrzejki, które odbyły się w Zespół Szkół Publicznych im. Henryka Sienkiewicza w Suchożebrach. Wydarzenie współfinansowane było ze środków Gminy Suchożebry w ramach projektu współpracy Gminy Suchożebry z organizacjami pozarządowymi. Gminny Ośrodek Kultury pomagał w sprawach organizacyjnych i poprowadził imprezę Andrzejkową wspólnie z animatorami AnimekBus.

Podczas wydarzenia uczestnicy przenieśli się w świat magii, wróżb i sportu. Część dzieci przebrała się za różne postacie z bajek. Najciekawsze stroje zostały docenione przez komisje składającą się z zaproszonych gości oraz pracowników szkoły. Dzieci otrzymały indywidualne i grupowe nagrody.

Podczas imprezy swoje stoisko miała Gminna Biblioteka Publiczna, przy którym można było zapisać się do biblioteki i wziąć udział w akcji „Mała książka – wielki człowiek”. Dodatkowo Nasza biblioteka zorganizowała książkowe zagadki. Każde dziecko, które udzieliło prawidłowej odpowiedzi dostało słodki upominek.

Dziękujemy osobom zaangażowanym w przygotowanie tego wydarzenia oraz Pani Agnieszce Budek – dyrektor szkoły, za udostępnienie hali sportowej oraz jej kadrze pedagogicznej za pomoc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content