Dzień Sołtysa
11 marca obchodzimy Dzień Sołtysa – święto osób, które na co dzień z zaangażowaniem działają na rzecz swoich miejscowości i lokalnych społeczności.
Z tej okazji w Urzędzie Gminy Suchożebry odbyło się spotkanie z sołtysami naszej gminy.
Życzenia oraz podziękowania za ich pracę złożyli Wójt Gminy Suchożebry – Tomasz Starzewski, Przewodniczący Rady Gminy – Dariusz Krasnodębski oraz Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury – Marlena Kosowska.
Spotkanie uświetniła część artystyczna w wykonaniu zespołu „Babie Lato” przy akompaniamencie Grzegorza Rostkowskiego oraz zaprzyjaźnionego zespołu „Strzałki” ze Strzały.





























