Gminny Dzień Dziecka

Dzień Dziecka w Suchożebrach ‼️
Wczoraj, 5 czerwca na parkingu przy Urzędzie Gminy w Suchożebrach odbył się pierwszy zorganizowany przez GOK Gminny Dzień Dziecka.
Pogoda dopisała, uśmiechnięci uczestnicy chętnie angażowali się w przygotowane atrakcje 👍
Na dzieci, młodzież i dorosłych czekało mnóstwo bezpłatnych atrakcji m.in. dmuchana zjeżdżalnia, mobilna sala zabaw w autobusie, spotkanie z Chase’m z Psiego Patrolu oraz gry i zabawy z animatorami. Każdy mógł się poczęstować bezpłatnie watę cukrową oraz popcornem. Wszyscy świetnie się zintegrowali.
W trakcie trwania imprezy, przy stoisku promocyjnym GBP w Krześlinie rodzice mogli zapisać swoje pociechy do programu realizowanego w bibliotece „Mała książka – wielki człowiek”.
Nasi niezawodni strażacy z OSP w Suchożebrach udostępnili swój wóz strażacki do dyspozycji dzieci. Każdy mógł usiąść za kierownicą i poczuć się jak prawdziwy strażak, a także przypomnieć sobie podstawy pierwszej pomocy. Oczywiście w tak ciepły dzień nie mogło zabraknąć kurtyny wodnej.
Dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie. Do zobaczenia na kolejnych imprezach! ❤️
Fotorelacja na naszym Facebook’u  https://www.facebook.com/goksuchozebry/