Koncert “Niemen akustycznie” w Kownaciskach

30 października 2022 r. o godz. 15.00 zapraszamy do Kownacisk na koncert Ambitus Trio – Niemen akustycznie.
Recital oparty będzie na twórczości jednej z największych legend polskiej piosenki. Fenomenalne kompozycje w akustycznych aranżacjach do tekstów najwybitniejszych polskich poetów, m.in.: A. Mickiewicza, J. Tuwima, A. Asnyka, J. Iwaszkiewicza, C. K. Norwida i innych.
Wykonanie – Ambitus Trio:
Radosław Świderski – gitarzysta i wokalista o charyzmatycznej, ciepłej barwie głosu, bard, leader grupy Radek Blues Band, kompozytor, autor tekstów, producent muzyczny.
Krzysztof Chromiński – pianista, kompozytor, aranżer, absolwent Akademii Muzycznych w Gdańsku i w Katowicach, laureat Nagrody Marszałka Województwa Mazowieckiego w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony dóbr kultury, stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Tomasz Rogalski – saksofony, instrumenty perkusyjne, multiinstrumentalista, muzyk sesyjny.