Koncert „Pamięć tych, co odeszli…”

Zapraszamy na nostalgiczny koncert w kościele pw. Św. Marii Magdaleny w Suchożebrach, 24 listopada 2024 r., godz. 18.00.
W programie pełne refleksji, niezapomniane piosenki z repertuaru wielkich artystów tj. Cz. Niemen, A. German, V. Villas, Z. Wodecki, A. Jantar, M. Grechuta, K. Krawczyk.
Współorganizatorem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

Przejdź do treści