Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ
19 maja 2026 r. uczestniczyliśmy w debacie ewaluacyjnej pn. „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”, zorganizowanej przez Komendę Miejską Policji w Siedlcach oraz Komisariat Policji w Mokobodach.
Dziękujemy za zaproszenie oraz możliwość udziału w spotkaniu poświęconym bezpieczeństwu mieszkańców naszej gminy.
Serdecznie dziękujemy również za dotychczasową współpracę przy organizacji wydarzeń, działań profilaktycznych i wspólnych inicjatyw realizowanych razem z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Suchożebrach.
Dziękujemy, że jesteście i wspieracie lokalną społeczność.



