Sportowe Andrzejki

29 listopada br. (wtorek) WLKS Nowe Iganie zorganizował dla mieszkańców gminy Suchożebry Sportowe Andrzejki, które odbyły się w Zespole Oświatowym im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Krześlinie. Wydarzenie współfinansowane było ze środków Gminy Suchożebry w ramach projektu współpracy Gminy Suchożebry z organizacjami pozarządowymi. Gminny Ośrodek Kultury pomagał w sprawach organizacyjnych i poprowadził imprezę Andrzejkową.
Podczas tego wydarzenia uczestnicy przenieśli się w świat magii, wróżb🎎 i sportu. Część dzieci przebrała się za różne postacie z bajek. Najciekawsze stroje zostały docenione przez komisje oceniającą składająca się z zaproszonych gości oraz pracowników szkoły. Dzieci otrzymały nagrody oraz zrobiono pamiątkowe zdjęcia. Oczywiście nie mogło zabraknąć magii stąd andrzejkowy pokaz iluzji w wykonaniu Clown ReSorek, który spotkał się z dużym entuzjazmem małych czarodziei. Ponadto były jeszcze wyścigi butów, skaczących worków. Jak zakrawa andrzejkowa to nie mogło zabraknąć konkursów tanecznych.
Swoje stoisko miała również Gminna Biblioteka Publiczna, gdzie było można wziąć udział w akcji „Mała książka – wielki człowiek”. Dodatkowo Nasza biblioteka zorganizowała książkowe zagadki. Każde dziecko, które udzieliło prawidłowej odpowiedzi dostało drobny upominek.
Razem z nami była też zaprzyjaźniona i dobrze znana naszym mieszkańcom Fundacja Aktywny Człowiek. Zostały zaprezentowane prace z warsztatów rękodzieła, które można było nabyć. Stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem zarówno dzieci, jak też i rodziców.
Dziękujemy osobom zaangażowanym w przygotowanie tego wydarzenia oraz Pani Monice Głuchowskiej dyrektor szkoły za udostępnienie szkoły na to wspaniałe wydarzenie oraz jej kadrze pedagogicznej za pomoc.
Kochane dzieci to wszystko dla Was ❤

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content