V Gminny Dzień Seniora

W czwartek 20 października w świetlicy wiejskiej w Suchożebrach odbył się V Gminny Dzień Seniora. Życzenia przybyłym gościom złożył Wójt Gminy Suchożebry – Krzysztof Bujalski oraz Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury – Aneta Wyżywniak.
Po uroczystych życzeniach goście mieli okazję wysłuchać prelekcji sierż. szt. Barbary Jastrzębskiej z Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach na temat zagrożeń i przestępstw dotykających osoby starsze oraz Pana Wojciecha Paprockiego na temat zdrowego stylu życia.
Na scenie wystąpił Zespół Babie Lato działający przy Gminnym Ośrodku Kultury w Suchożebrach pod kierownictwem Pana Grzegorza Rostkowskiego oraz zespoły z zaprzyjaźnionych gmin: Zespół Super Sześćdziesiątki ze Skórca oraz Zespół Ludowy Wiśniewiacy im. Zbigniewa Myrchy z gminy Wiśniew.