Wernisaż Katarzyny Michalak “Sercem sfotografowane”

21 maja w świetlicy wiejskiej w Suchożebrach , odbył się wernisaż autorstwa Katarzyny Michalak,  Początek miał miejsce o godz. 17:30, bezpośrednio przed Koncertem Piosenek Zbigniewa Wodeckiego organizowanego przez GOK.

Autorka z wykształcenia jest nauczycielem języka angielskiego. Fotografią zainteresowała się ok 1,5 roku temu, wtedy to narodziła się jej wielka pasja. Jak sama mówi, daje jej to ogromną satysfakcję oraz pozwala dostrzec piękno otaczającego świata i to chce właśnie pokazać. Nawet coś z pozoru nie wartego uwagi, po spojrzeniu z innej perspektywy, nabiera nowego znaczenia i staje się wyjątkowe, warte uchwycenia. W zaprezentowanych fotografiach widzimy zachody słońca, stare chatki, przydrożne krzyże, kwiaty a także krajobraz o różnych porach roku obrazujący jego piękno zarówno latem jak i zimą.

Katarzyna Michalak pierwszy raz zaprezentowała swoje prace. Był to pierwszy, lecz z pewnością nie ostatni wernisaż. Artystka choć jest amatorką to na pierwszy rzut oka widać, że ma talent  i nie bez przyczyny ma już dalsze plany twórcze.

Mamy nadzieję, że to wydarzenie będzie inspiracją dla wszystkich, którzy “chowają do szuflady” swoje arcydzieła i stanie się zachętą do zaprezentowania ich szerszej publiczności.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content