Wręczenie nagród za udział w konkursie

8 maja odbyło się wręczenie nagród za udział w konkursie na najpiękniejszy „Koszyczek Wielkanocny”
Dziękujemy wszystkim za udział oraz obecność podczas uroczystości.
Serdecznie gratulujemy uczestnikom pięknych i kreatywnych prac.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

Przejdź do treści