Wręczenie nagród za udział w konkursie
8 maja odbyło się wręczenie nagród za udział w konkursie na najpiękniejszy „Koszyczek Wielkanocny”
Dziękujemy wszystkim za udział oraz obecność podczas uroczystości.
Serdecznie gratulujemy uczestnikom pięknych i kreatywnych prac.


