Wyniki eliminacji gminnych 40. Konkursu Recytatorskiego im. Kornela Makuszyńskiego

Dziś, 16 kwietnia 2024 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Suchożebrach odbyły się eliminacje gminne do 40. Konkursu Recytatorskiego dla Dzieci im. Kornela Makuszyńskiego, organizowanego przez DPT Reymontówka i Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach.
Do konkursu przystąpiło 27 dzieci ze szkół w Krześlinie, Krynicy i Suchożebrach. Zmagania ze sztuką recytacji oceniało jury w składzie: Artur Mydlak – przewodniczący, Jolanta Matejczuk i Edyta Szczygieł.
Komisja postanowiła przyznać nagrody następującym uczestnikom:
Kategoria kl. I-III
I miejsce – Bierdzińska Julia – Zespół Oświatowy w Krynicy
II miejsce – Skorupka Bartosz – SP w Suchożebrach
III miejsce – Kobyliński Hubert – SP w Suchożebrach
Kategoria kl. IV-VI
I miejsce – Makaruk Maja – Zespół Oświatowy w Krynicy
II miejsce – Kudelska Weronika – SP w Suchożebrach
III miejsce – Antoniak Nadia – SP w Suchożebrach
Kategoria kl. VII-VIII
I miejsce – Krasnodębski Alan – Zespół Oświatowy w Krynicy
II miejsce – Kowalczyk Julia – SP w Suchożebrach
Z-ca Wójta Gminy Suchożebry – Artur Wrzosek, wszystkim uczestnikom konkursu wręczył dyplomy, a zwycięzcom nagrody książkowe.
Nagrodzone osoby wezmą udział w eliminacjach powiatowych 18 i 19 kwietnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Siedlcach z/s w Ostrówku.
Wszystkim dziękujemy za udział i życzymy powodzenia podczas kolejnych występów!