Wystawa fotografii i wręczenie nagród w konkursie fotograficznym

W piątek, 29 września br. , przy Gminnym Ośrodku w Suchożebrach odbyła się wystawa pt. GREENNAP. Autorem wystawy jest Studencka Grupa Fotograficzna „SkyLight Siedlce”, w której skład wchodzą zdjęcia poszczególnych członków grupy: Eryk Ryszard Kalaciński, Jakub Cacko, Eliza Matasek, Justyna Zagańczyk, Karolina Cała.
Wystawa GreenNap, czyli „ZielonaDrzemka” ma pozwolić jej obserwatorom odciąć się od pełnego sztucznego niebieskiego światła świata i oddać się krótkiej ulotnej chwili zamysłu nad naturą. Przeważający w wystawie zielony kolor pozwala uspokoić nasze zmysły a zdjęcia wykonane w dość małej jasności mają wprowadzić odbiorcę w nastrój tajemnicy, jak również wymusić na nim dłuższe zatrzymanie się nad nimi w celu ujrzenia szczegółów. Wystawa ta ma przede wszystkim zachęcić odbiorcę do czerpania przyjemności z otaczającej go natury i ukazać jej piękno, które znajduje się na wyciągnięcie ręki, ale bardzo często zostaje przez nas niezauważone.
Przy tej okazji zostały wręczone nagrody uczestnikom Wakacyjnego Konkursu Fotograficznego “Zabierz GOK na Wakacje”
Gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach!