Zapraszamy na Sportowe Andrzejki!

Zapraszamy na Sportowe Andrzejki, w środę 29 listopada, na hali sportowej ZSP w Suchożebrach. 🎊🤹‍♂️
WLKS Nowe Iganie przygotował dla mieszkańców naszej gminy sportowe spotkanie andrzejkowe, podczas którego dzieci wspólnie z rodzicami, rodzeństwem, kolegami i koleżankami będą mogły zmierzyć się w ciekawych konkurencjach sportowo-rekreacyjnych. Nagrody dla zwycięzców gwarantowane ! 🛍
Mile widziane wśród uczestników zabawy będą stroje andrzejkowe. Spośród wszystkich przebranych wybierzemy i nagrodzimy najlepszy/najciekawszy strój. 🥸🤠🤡🧙🐯
Podczas imprezy będzie można wziąć udział w akcji “Mała książka – wielki człowiek”, w której uczestniczy nasza gminna biblioteka. 📚📖 Każde dziecko w wieku przedszkolnym, które dołączy do projektu otrzyma książeczkę, kartę czytelniczą i inne gadżety. Biblioteka przygotuje również książkowe zagadki z nagrodami.
Nie może Was zabraknąć! Do zobaczenia! 🧡

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content